Bal Karnawałowy w przedszkolu

22 stycznia, w Gminnym Przedszkolu w Rożnowicach już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone kolorowymi balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, policjanci, wróżki, motylki, piraci a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole.

 Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać. Do tańca przygrywał przedszkolakom  ich starszy kolega Kamil.  Nic więc dziwnego w tym, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie soczku i słodką przekąskę. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa  przyniosła wiele radości. Pomocą służyło również Szkolne Koło Wolontariatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *