Event lekkoatletyczny „Zacznij od lekkiej”

We wtorek 26.09.2023 r. na bieżni lekkoatletycznej w Lipinkach odbył się event lekkoatletyczny  pt. „Zacznij od lekkiej”. Po raz pierwszy wzięło w nim udział 20 uczniów z naszej szkoły z klas III i IV. 

   Można było wystartować w takich konkurencjach jak: rzut piłką lekarską, skok w dal, skok wzwyż, sprawnościowy tor przeszkód oraz bieg sztafetowym. Zawody miały charakter zabawowy, nasi mali lekkoatleci mogli wziąć udział w takich konkurencjach w jakich czuli się na siłach. Niektórzy sportowcy naszej szkoły uzyskali w poszczególnych konkurencjach wyniki plasujące się na podium, np. Milena Machowska w sprawnościowym torze przeszkód. W sumie w evencie wzięło udział ponad 100 uczniów z 4 szkół: z Pagorzyny, z Łosiów, z Lipinek oraz z Rożnowic. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkową koszulkę, medal oraz smaczną drożdżówkę. 

    Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli o uzyskanie jak najlepszych wyników, wrócili zadowolenie i wyrazili chęć startu w kolejnych tego typu zawodach.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *