Mistrzostwo gminy Biecz w koszykówce dziewcząt!

MISTRZOSTWO GMINY BIECZ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄTUczennice naszej szkoły zdobyły I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Zawody odbyły się 29 listopada na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Binarowej. Oprócz naszych uczennic, wzięły w nich udział jeszcze 3 drużyny:  ze SP w Libuszy, w Binarowej oraz SP nr 1 w Bieczu. Dziewczęta z Rożnowic okazały się najlepszym zespołem i bez problemu pokonały pozostałe drużyny. Zajmując I miejsce uzyskały awans na zawody powiatowe. Dodatkowo Aleksandra Kozieł została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.Naszą drużynę reprezentowały: Dominika Malinowska, Natalia Czyżyk, Aleksandra Kozieł,Aleksandra Wal, Dorota Laszkiewicz, Magdalena Machowska, Beata Laszkiewicz, Natalia Przepióra, Amelia Guzik, Wiktoria Bargieł; opiekun: Anita Kołek – Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *