II Memoriał im. Jana Grygowicza 

W hali sportowej ZSP w Libuszy przez dwa dni 22 i 23 września odbywał się II Memoriał im. Jana Grygowicza – Turniej Mini Piłki Ręcznej.

W zawodach rywalizowało aż 12 drużyn dzieci z Małopolski, w tym część z naszego terenu. Na parkiecie zaprezentowali się zarówno chłopcy jak i dziewczęta z rocznika 2014 i młodsi.

Wśród obecnych gości, którzy obserwowali zmagania młodych szczypiornistów byli: m.in. Jerzy Garpiel – reprezentant Polski w piłce ręcznej, członek zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, olimpijczyk z Moskwy, brązowy medalista mistrzostw świata z Dortmundu, reprezentant Polski w pięcioboju nowoczesnym, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Barcelony Dariusz Goździak.

Rozgrywki były prowadzone w trzech grupach i zakończyły się w sobotę 23 września o godzinie 13.30. W sumie rozegrano 30 meczów. Sportowa zabawa sprawiła dzieciom wiele radości. Każda drużyna otrzymała dyplom i puchar, a każde dziecko złoty medal.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *