II Turniej Pamięci Piotra Cenkiera Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej

Turniej Pamięci Piotra Cenkiera

W piątek 27.04.2018 roku o godzinie 9:00 w ZSP w Rożnowicach odbył się II Turniej Pamięci Piotra Cenkiera w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych, zorganizowany przez UKS,,Achilles” Rożnowice i ZSP w Rożnowicach przy wsparciu Gminy Biecz i koordynatora ds. sportu Pana Jana Grygowicza. Pan wicedyrektor Tomasz Dżuła przywitał drużyny i opiekunów oraz otworzył turniej. W imprezie sportowej brały udział wszystkie gimnazja z terenu Gminy Biecz. Każda drużyna składała się z 3 zawodniczek i 3 zawodników na boisku, włącznie z graczami rezerwowymi.

Przebieg turnieju

II Turniej Pamięci Piotra Cenkiera wygrało nasze gimnazjum po ciężkich zmaganiach z biecką „jedynką”.

Zakończenie

Na zakończenie turnieju odbył się  pokaz akrobatyczny uczennic szkoły z Rożnowic pod wodzą pani mgr Anity Kołek-Nowak.

Kolejnym punktem było wręczenie pucharów, medali, statuetek dla drużyn, zawodników/zawodniczek i trenerów, o które to wręczenie wraz z panią dyrektor Danutą Szarą, poproszeni zostali zaproszeni goście, tj.:

Dyrektor ZOJ w Bieczu – Pani Renata Gołębiowska, Prezes UKS,,Achilles” Rożnowice – Pan Czesław Łukaszyk, Pani Ewa Cenkier – siostra Piotra Cenkiera.

[metaslider id=”1108″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *