MISTRZYNIE GMINY BIECZ W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ

 W piątek 4 listopada na sali gimnastycznej SP w Binarowej odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt.

    Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn, mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Choć umiejętności zawodniczek prezentowały się na podobnym poziomie, jednak drużyna z Rożnowic okazała się niezwyciężona i zajęła I miejsce oraz uzyskała prawo reprezentowania gminy na zawodach powiatowych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Binarowej, na trzecim z Racławic, czwarte miejsce zajęły dziewczęta ze Strzeszyna a piąte z Libuszy.

Skład zwycięskiej drużyny: Maja Olbrych, Kamila Olbrych, Karolina Wal, Natalia Makowiec, Karolina Kleszyk, Zuzanna Czyżyk, Aleksandra Kozieł, Klaudia Czyżyk, Maja Wszołek, Milena Machowska i Julia Wszołek, opiekun: Anita Kołek – Nowak.