Mistrzynie Gminy Biecz w Piłce Ręcznej Dziewcząt!

16 lutego na hali sportowej w ZSP w Libuszy obyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, mecz zostały rozegrane w systemie pucharowym w dwóch grupach.

Szczypiornistki z Rożnowic wyszły na pierwszym miejscu ze swojej grupy i w finałowym meczu pokonały zawodniczki z Libuszy, dzięki czemu zdobyły tytuł mistrzowski oraz wywalczyły prawo reprezentowania gminy na zawodach powiatowych.

Skład naszej drużyny: Martyna Olbrych, Wiktoria Świędrych, Dominika Szafraniec, Gabriela Majewska, Maja Olbrych, Kamila Kiełtyka, Adrianna Kozieł, Andrea Telecka, Kamila Olbrych, Karolina Wal, opiekun Anita Kołek – Nowak.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *