OGŁOSZENIE DYREKTORA SZKOŁY

W związku z istnieniem zagrożenia zakażeniem Koronawirusem                                           

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rożnowicach  zaleca, aby w przypadku,  gdy członkowie rodzin powrócili z terenów zagrożonych epidemią  (nawet jeżeli nie mieli kontaktów z osobami chorymi i same czują się dobrze) ograniczenie aktywności  całych rodzin przez 14 dni ( pozostanie w domu), monitoring stanu zdrowia,  a w przypadku wystąpienia niepokojących objawów kontakt z inspekcją sanitarną.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Gorlicach,  38-320 Gorlice ul. Michalusa 1, 
tel. (18) 353 73 43,   https://pssegorlice.wsse.krakow.pl/

lub  pod  nr  infolinii : 800 190 590

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *