Podwójne mistrzostwo naszych lekkoatletów!

W piątek 28 kwietnia na bieckim stadionie zostały zorganizowane Gminne Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęły 4 drużyny żeńskie i męskie, drużyny składały się z 6 zawodników i startowały w czterech konkurencjach: rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m i biegu na 600m (dziewczęta) oraz 1000 m (chłopcy).

     Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i zarówno chłopcy jak dziewczęta zajęli I miejsce i uzyskali prawo reprezentowania gminy na zawodach powiatowych. Dodatkowo zawodnicy z Rożnowic odnieśli sukcesy w konkurencjach indywidualnych: Kamila Olbrych zajęła pierwsze miejsce, a Laura Guzik drugie wśród dziewcząt, natomiast Konrad Hycnar drugie spośród wszystkich chłopców. 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.