Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich

Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich

W dniu 25 października 2018 r. nasze uczennice brały udział w konkursie dla klas IV – VI organizowanym przez MDK w Gorlicach . W konkursie zaprezentowały się dwie solistki i dziesięcioosobowy zespół wokalny.

Zespół wokalny  w składzie : Angelika Dąbrowska, Roksana Telecka, Gabriela Knybel , Diana Klimek, Natalia Czyżyk, Natalia Przepióra,  Emilia Trębacz, Emilia Guzik, Dorota Laszkiewicz , Aleksandra Kozieł  zajął II miejsce.  

Natomiast w dniu 26 października 2018 r. na konkurs pojechała uczennica klasy VII  Szkoły Podstawowej  i  uczniowie III Gimnazjum. Szkołę reprezentowały dwie solistki i zespół wokalny złożony z dziewcząt i chłopców klasy III . Solistki  Martyna Wal  i Katarzyna Serwońska otrzymały wyróżnienia .

[metaslider id=”3030″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *