Punkt konsultacyjny dla rodziców i dzieci – online

„Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu „Dobra wieź – na teraz i po epidemii” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców i dzieci w wieku 10-18 lat. Punkt skierowany jest do rodziców, których dzieci sięgają po alkohol, narkotyki, dopalacze oraz  intensywnie korzystają z nowoczesnych technologii (internet/komputer/ gry/ tablet/komunikatory) oraz do dzieci, które przejawiają w/w zachowania. Działania w ramach projektu skierowane są do mieszkańców województwa małopolskiego. Rejestracja do Punktu możliwa jest codziennie w godz. 8- 15.30 telefonicznie: 796 101 616 . Można także zarejestrować się wysyłając mail: punkt@kstu.pl Zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje i ulotki w załączniku.


Z poważaniem,

Katarzyna Kocemba

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
Punkt Konsultacyjny
ul. Wójtowska 3/31, Kraków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *