Spektakl profilaktyczny „Black”

Dziś w szkole odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Black”. Poruszał on takie tematy, jak: uzależnienia, przemoc, obojętność.

„Fabuła widowiska wprowadza nas w świat młodych ludzi, którzy ulegli częstym w każdej rzeczywistości uzależnieniom. Tym, które są obecnie najgroźniejsze i niektóre modne. Przedstawiamy aspekt szukania własnej drogi przez młodych ludzi. Drogi, która ma im dać swoje ja – osobowość, indywidualność, oryginalność, a także obojętność ich i dorosłych. Kult pieniądza i samotność.

Historia ukazuje, że alkohol, narkotyki potrafią wykreować złudę łatwego i miłego życia, jednak jest to bardzo niebezpieczne, gdyż naraz człowiek staje na drodze która prowadzi tylko w dół. I jest coraz mniej komfortowa mimo, że wcześniej wydawała się łatwa, lekka i przyjemna. Wyboje stają się coraz większe i kto nie weźmie przewodnika ten popełni kardynalny błąd.”

[metaslider id=”357″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *