Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Jest to okazja do podjęcia inicjatyw upowszechniających wiedzę w zakresie podstawowej profilaktyki stomatologicznej. Ten wyjątkowy dzień w naszej szkole uczciliśmy przedstawieniem ,,Żeby zdrowe zęby mieć…” w wykonaniu uczniów klasy II, które obejrzeli uczniowie klasy I i III oraz dzieci klasy zerowej. Odbyło się też rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I – III. Zadaniem konkursu było zilustrowanie hasła promującego zdrowe zęby. Uczniowie wykonali 32 prace konkursowe.

Wyniki konkursu: 

 I miejsce: Lilianna Mika – kl. II

II miejsce: Karolina Kleszyk – kl. I

III miejsce: Gabriela Majewska – kl. III

Wyróznienia:Oliwia Jantas – kl. I, Oliwia Wilk- kl. II, Konrad Hycnar – kl.II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *