Szanowni Rodzice, Przyjaciele naszej Szkoły, Nauczyciele!

Szanowni Rodzice,  Przyjaciele naszej Szkoły,  Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie!

      Za nami miesiące intensywnej pracy,zdobywania wiedzy i ważnych umiejętności.Za progiem zostawiamy trudny dla nas wszystkich czas innych niż do tej pory wyzwań,  jakie niosła ze sobą zdalna edukacja. Bardzo dziękuję wszystkim Nauczycielom i Rodzicom, którzy zdali celująco egzamin z cierpliwości, empatii, akceptacji nowej rzeczywistości.Wszyscy razem udowodniliśmy,że możemy na sobie polegać, że wszystkim nam zależy na rozwoju dzieci.

     Przed nami wakacyjny czas wypoczynku, wyjazdów , wędrówek.Drodzy Uczniowie –odkrywajcie uroki najbliższych okolic,doceniajcie piekno rodzimego krajobrazu podczas pieszych wędrówek , wycieczek rowerowych.Rozwijajcie swoje pasje, zainteresowania poprzez lekturę dobrej książki. Odpocznijcie od ekranów komputerów-zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie.

Wszystkim życzę spokojnego wypoczynku

Ewa Kozieł

Dyrektor ZS-P w Rożnowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *