Szkolny konkurs biblioteczny – rozstrzygnięty

Uczniowie klas 1-3 brali udział w szkolnym konkursie plastycznym ogłoszonym z okazji Dnia Postaci z Bajek.  Od 5 do 20 listopada mogli składać samodzielnie wykonane prace plastyczne przedstawiające ulubioną baśniową postać. Spośród 14 obrazków jury wyłoniło dwa pierwsze, dwa drugie i jedno trzecie miejsce oraz 9 wyróżnień. Uczestnicy otrzymali nagrody książkowe.

I miejsce: Maja Wszołek,
                 Ignacy Juruś

II miejsce: Aleksandra Kozieł,
                   Julia Wszołek

III miejsce: Oliwia Wilk

Wyróżnienia:

Milena Machowska,

Klaudia Czyżyk,

Oliwia Jantas,

Karolina Kleszyk,

Kamila Olbrych,

Zuzanna Czyżyk,

Laura Guzik,

Liwia Jodłowska,

Natalia Ryba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *