Udany debiut na turnieju „Krasnal”

Udany debiut na turnieju „Krasnal”

Dziś zawodnicy UKS „Achilles” a zarazem uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w turnieju „Krasnal”, organizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy Wiermet w Libuszy. Były to zawody z piłki ręcznej przeznaczone dla dzieci z klas I – III.

Do udziału w turnieju zgłosiły się nie tylko drużyny z gminy Biecz, ale także z Tarnowa, Skrzyszowa czy Wilczysk, które na co dzień trenują piłkę ręczną. Nasi mali szczypiorniści po zaciętej i bardzo wyrównanej walce (mecze kończyły się różnicą 2-3 bramek) zajęli piąte miejsce. Wszyscy wykazali się ogromną siłą walki i duchem sportowym.

Skład drużyny: Klaudia Czyżyk, Ignacy Juruś, Stanisław Juruś, Przemysław Kamiński, Marcin Limanowski, Milena Machowska, Brajan Nykiel, Dawid Stachura i Maja Wszołek. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *