Udział uczniów naszej szkoły w konkursie recytatorskim w Binarowej

16 listopada 6 uczniów reprezentowało naszą szkołę na I Gminnym Konkursie Poezji Patriorycznej i Niepodległościowej „Pamięć o bohaterach wciąż żywa”. Uczestnicy podzieleni na 3 kategorie wiekowe zmierzyli się z tekstami poetyckimi o tematyce patriotycznej.

W kategorii klas I – III wystąpił Przemysław Wal z kl.II i Anna Hołda z kl.III;
w kategorii klas IV – VI naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV: Filip Broński i Zofia Zięba; natomiast w najstarszej kategorii wiekowej klas VII – VIII zaprezentowali się Lilianna Mika i Paweł Pyzik z klasy VII.

Paweł Pyzik za oryginalną recytację wiersza K. I. Gałczyńskiego „Pieśń o fladze” zdobył II miejsce, natomiast Przemysław Wal  zachwycił jury interpretacją wiersza Marcina Brykczyńskiego „Polska” i otrzymał wyróżnienie
w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *