Udział w ćwierćfinałowym meczu Ligii Mistrzów

W czwartek 18 maja, w ramach projektu Mała Liga Piłki Ręcznej Krasnal, nasi mali szczypiorniści mieli okazję obejrzeć na żywo mecz ćwierćfinałowy Ligii Mistrzów. W tym celu tuż po skończonych lekcjach wraz z zawodnikami z Libuszy, Binarowej i Racławic udali się autokarem pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego aż do Kielc. Tam na Hali Legionów mieli okazję uczestniczyć w wielkim widowisku sportowym – meczu Mistrzów Polski Berlinek Industria Kielce przeciw węgierskiemu zespołowi Telekom Veszpra. Udział w meczu był dla wielu uczniów wielkim przeżyciem, mieli oni okazję nie tylko podziwiać zmagania sportowców światowej klasy, ale też poczuć atmosferę meczu, zwłaszcza że Polacy pokonali Węgrów wynikiem 31:27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *