WICEMISTRZOSTWO GMINY BIECZ W PIŁCE RĘCZNEJ DLA ZSP W ROŻNOWICACH

W środę 13.03.2019 na hali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych . W imprezie sportowej brały udział następujące reprezentacje szkół: Rożnowice , Libusza , Binarowa , Biecz Nr 1, Biecz Nr 2. W wyniku losowania powstały następujące grupy:

                                                                                        B

1. Libusza                                                                  1. Rożnowice

2. Biecz Nr 1                                                             2. Binarowa

                                                                                  3. Biecz Nr 2

W trakcie zaciekłych wyrównanych rozgrywek, pełnych emocji i zaciętej walki w imię zasady ,,fair play” nasza drużyna  zajęła pierwsze miejsce w grupie wygrywając z Bieczem Nr 2 i  Binarową,  w finale przegrała tylko z Libuszą różnicą 4 bramek.

Oto końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Libusza

II miejsce –  Rożnowice

III miejsce Biecz Nr 2

IV miejsce Biecz Nr 1

V  miejsce Binarowa

Drużyna szkoły w składzie: Kiełtyka Krzysztof, Majewski Kamil, Świędrych Jakub, Kiełtyka Piotr, Wszołek Dariusz, Makowiec Wiktor. Przepióra Tomasz, Przepióra Wiktor, Niziołek Mateusz, Laszkiewicz Tomasz, Wszołek Maksymilian

Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *