WICEMISTRZOWIE GMINY BIECZ W PIŁCE NOŻNEJ MAŁEGO POLA

Po czterech latach przerwy, na stadionie w Bieczu odbyły się Gminne Zawody w Piłce Nożnej Małego Pola dla klas IV i młodszych.

    W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn ze szkół w : Libuszy, Rożnowic, Strzeszyna, Racławic i SP nr 1 w Bieczu. Mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Uczniowie naszej szkoły ulegli tylko drużynie z Libuszy, która została zwycięzcą turnieju, na trzecim miejscu uplasował się zespół ze Strzeszyna, na czwartym z Biecza a na piątym z Racławic. 

   Skład naszej drużyny: Stanisław Juruś, Ignacy Juruś, Brajan Nykiel, Ksawery Nykiel, Przemysław Czyżyk, Dawid Stachura, Michał Bajorek. Gratulujemy drugiego miejsca i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *