WICEMISTRZYNIE GMINY BIECZ W PIŁCE SIATKOWEJ

W piątek 25.02. na hali sportowej w Bieczu, zostały rozegrane Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do udziału w zawodach zgłosiło się 7 drużyn, mecze były rozgrywane w systemie pucharowym.       

Nasza drużyna znalazła się w grupie z dziewczętami z Libuszy oraz SP nr 1 w Bieczu i zdecydowanie wygrała oba mecze. W finale minimalnie uległa jednak drużynie z Sitnicy, przez co uplasowała się na drugim miejscu, trzecie miejsce na podium wywalczyły uczennice ze SP nr 1 w Bieczu.       

Skład naszej drużyny: Gabriela Knybel, Angelika Dąbrowska, Roksana Telecka, Diana Klimek, Martyna Olbrych, Emilia Trębacz, na rezerwie : Joanna Kozieł i Sandra Nykiel, opiekun Anita Kołek – Nowak.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *