Wycieczka do Rzeszowa i Łańcuta

Wycieczka do Rzeszowa i Łańcuta

8 maja 2018r. uczniowie klasy 4, 6 i 7 z inicjatywy pani Anity Kołek Nowak odbyli wycieczkę do Łańcuta i Rzeszowa. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji. Uczniowie dowiedzieli się też o związkach Ludwiki Lubomirskiej z patronem naszej szkoły, Tadeuszem Kościuszką.

Kino Helios i Flypark

Po przejeździe do Rzeszowa udaliśmy się do kina Helios na seans filmowy, a następnie do parku rozrywki Flypark.

 [metaslider id=”1537″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *