Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 4-6 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Piękna pogoda sprzyjała spacerom po stolicy i poznawaniu jej zabytków. Na trasie pobytu znalazły się: Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejm, Zamek Królewski, Łazienki, Centrum Nauki Kopernik, Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza. Sporo emocji towarzyszyło kręceniu krótkich filmów w ogrodach pałacu w Wilanowie, gdzie uczniowie pod okiem reżysera (pozdrowienia dla Maksa) ujawniali swoje talenty aktorskie. Humor dopisywał do samego końca wyprawy- między innymi dzięki naszej uroczej pilotce, pani Wioli. No cóż, wszystko, co fajne, szybko się kończy. Pozostają wspomnienia i oglądanie fotografii.

[metaslider id=”2152″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *