Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno drzemiące w wulkanach”

Uczeń kl.I Przemysław Wal otrzymał wyróżnienie w kategorii klas I-III w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Piękno drzemiące w wulkanach – edycja XII”. Konkurs został zorganizowany przez Muzeum Złota oraz Złotoryjski Ośrodek Kultury i przeznaczony był dla dzieci i młodzieży z klas I-VIII. Inspiracją pracy miał być dowolnie wybrany obiekt mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należało zaprezentować np. proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej itp. Na konkurs wpłynęło 302 prace plastyczne. Gratulujemy sukcesu naszemu uczniowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *