X Marsz Żonkilowy i XII Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

W ubiegłą niedzielę tj. 29 maja 2022r. przedstawiciele  Szkolnego Klubu Wolontariatu: Gabriela Knybel, Lilianna Mika, Stachura Paulina, Telecka Roksana, Emilia Trębacz i Szymon Wojcieszak  wraz z opiekunami brali udział w X Marszu Żonkilowym. O godz. 13.00  w Bazylice Narodzenia NMP została odprawiona Msza św. w intencji chorych, niepełnosprawnych oraz ich rodzini opiekunów. Następnie o godz. 14.00 wszyscy uczestnicy wydarzenia
w uroczystym pochodzie z udziałem Orkiestry Dętej OSP Dominikowice i Mażoretek Domino przeszli na plac szkolny Miejskiego Zespołu Szkół nr 5w Gorlicach gdzie nastąpiło oficjalne otwarcie wydarzenia i występy artystyczne.

Fotorelacja: https://gorlice24.pl/pl/15_fotorelacje/93_gorlice/1684_gorlicki-dzien-rodziny—x-marsz-onkilowy-2905.html