Zajęcia LOWE 2022

Szanowni Państwo Uczestnicy LOWE w Gminie Biecz,

Informuję iż istnieje możliwość korzystania z zajęć w dowolnych miejscach na terenie Gminy Biecz zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, np. uczestnik z Grudnej Kępskiej jedzie na zajęcia ustalone w harmonogramie do Biecza. Koniecznym jest tylko powiadomienie Kadry LOWE o tym fakcie telefonicznie lub sms pod nr: 725 439 953.

Informacje o zajęciach będą przekazywane zawsze z wyprzedzeniem na stronie LOWE, wiadomością SMS, którą proszę potwierdzić zwrotnym SMSem podając nazwisko. Będzie to podstawą do przygotowania listy obecności. Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z udziału w zajęciach.

W ofercie edukacyjnej LOWE w pewnym zakresie pojawiają się propozycje płynące od Instytucji Kultury i innych podmiotów,  w tym osób fizycznych, za co jesteśmy bardzo ZOBOWIĄZANI. Uatrakcyjnia to nasze zajęcia i jest formą współfinansowania projektu. Zewnętrzne finansowanie zakończyło się z dniem 31 rudnia 2021r. Rozpoczęła się kontynuacja projektu trwającą do dnia 28 lutego 2023r. Oznacza to, że do tego czasu Gmina Biecz jest zobowiązana utrzymać realizację projektu.

Sugestie i uwagi o realizacji projektu prosimy przekazywać osobiście a trakcie zajęć, telefonicznie. mailowo lub listownie w formie LISTU DO LOWE.

Koordynator LOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *