Zajęcia z absolwentką Anną Wszołek

 

Dnia 26 września dziewczęta z klasy VII i VIII miały niecodzienną okazję spotkać się oraz poćwiczyć pod okiem naszej wybitnie uzdolnionej sportowo absolwentki Anny Wszołek. Ania uczęszczała do naszej szkoły w latach 2004-2012 i była między innymi trzykrotną mistrzynią powiatu gorlickiego w biegach przełajowych na dystansie 1000 metrów, ponadto zajęła pierwsze miejsce podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy (2011r.) oraz Grand Prix Lipinek (2010r.). Oprócz sukcesów indywidualnych odnosiła także drużynowe, np. III miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych w Lipinkach w 2011 roku, III miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej dziewcząt i liczne mistrzostwa gminy Biecz (mini piłka siatkowa, mini piłka koszykowa, sztafetowe biegi przełajowe i wiele innych).

Obecnie Ania trenuje w Tarnowie i również osiąga sukcesy, ale tym razem na zawodach ogólnopolskich. Z radością odpowiedziała na zaproszenie jej byłej wychowawczyni oraz nauczycielki wychowania fizycznego pani Anity Kołek – Nowak. Ania na świeżym powietrzu przeprowadziła trening lekkoatletyczny z elementami biegów interwałowych. Nasze uczennice były pod wrażeniem kondycji Ani. Mimo wyczerpujących ćwiczeń na ich twarzach gościł uśmiech, a Ania została nagrodzona brawami.

Ani serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

[metaslider id=”2705″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *