Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Młodości! Dodaj mi skrzydła! – takim hasłem 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/23. Za wysokie osiągnięcia edukacyjne oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Uczniowie, którzy aktywnie działali w Samorządzie Uczniowskim i wolontariacie nagrodzeni zostali aniołami.

            W tym dniu szkolna społeczność podziękowała za wiele lat pracy pedagogicznej, wychowawczej i profilaktycznej pani Renacie Grądalskiej – Bartuś, która od września odchodzi na emeryturę.

             Świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki
w Rożnowicach otrzymało 17 absolwentów. Najlepsi z nich w dziedzinie edukacji i sportu otrzymali nagrodę finansową ufundowaną przez prezesa fundacji „Nadzieja Dzieci” z Zabrza, pana Wiesława Okońskiego. Nagrodzeni w tym roku to: Martyna Olbrych, Weronika Róż, Zuzanna Słowakiewicz, Ewa Wszołek. Gratulujemy i dziękujemy Darczyńcom za wspieranie uczniów naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *