Zakończenie roku szkolnego

Dnia 26 czerwca dobiegły końca zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w naszej szkole. W tym roku – z powodu epidemii koronawirusa – nie było tradycyjnego uroczystego wręczenia świadectw.  

Aby odebrać świadectwo, uczniowie z poszczególnych klas spotykali się w swoich salach lekcyjnych z wychowawcą o wyznaczonej godzinie.

            Jedynie ósmoklasiści zostali pożegnani przez panią dyrektor, swoją wychowawczynię oraz pana pedagoga na sali gimnastycznej. Po wręczeniu świadectw pani dyrektor przekazała uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, konkursach, a także odznaczyli się działalnością społeczną i sportową, nagrodę pana Wiesława Okońskiego – prezesa fundacji „Nadzieja – Dzieci”. Byli to: Aleksandra Wal, Dominika Malinowska, Kamil Majewski oraz Tobiasz Jantas.

Dodatkowo uczniowie otrzymali skromne upominki za reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych (Dominika Malinowska, Beata Laszkiewicz, Aleksandra Wal, Zuzanna Styrkowicz, Kamil Majewski, Tobiasz Jantas), za działalność w szkolnym wolontariacie (Dominka Malinowska, Kamil Majewski, Beata Laszkiewicz, Grzegorz Bajorek, Katarzyna Wójcik, Tobiasz Jantas) oraz za pracę w sklepiku szkolnym (Dominika Malinowska, Beata Laszkiewicz).

 Naszym życzymy powodzenia w nowych szkołach, a całej społeczności szkolnej słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *