Zwycięstwo Rożnowic w VI Gminnym Konkursie Ortograficznym!

VI Gminny Konkurs Ortograficzny

W piątek 6 kwietnia dwuosobowa drużyna z naszej szkoły wzięła udział w VI Gminnym Konkursie Ortograficznym, którego organizatorem jest ZSP w Korczynie.

Uczestnicy

Szkołę Podstawową w Rożnowicach reprezentowały uczennice klasy VI: Wiktoria Bargieł – Szkolny Mistrz Ortografii oraz Aleksandra Wal – I Wicemistrz.

Przebieg konkursu

Dziewczynki poradziły sobie znakomicie z zadaniami konkursowymi, wykazując się nie tylko znajomością reguł ortograficznych i poprawną pisownią, ale też umiejętnością współpracy w zespole i wywalczyły zaszczytny tytuł Gminnych Mistrzów Ortografii. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że uczniowie naszej szkoły od lat zajmują czołowe miejsca w tym konkursie, a Ola Wal obroniła tytuł
z ubiegłego roku!

[metaslider id=”990″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *